Coś więcej niż system

ZIMEX SCAPA Import-Export


Adama Kręglewskiego 9A, 61-248 Poznań

Tel: 509 445 744

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Taśma PVC | ZIMEX

Data wdrożenia: 2020-03-29

Taśmy są przydatne w każdym domu. Sprawdzają się jako skuteczne zabezpieczenie przewodów domowych urządzeń elektrycznych. Bardzo dobrze maskują powstałe uszkodzenia. Taśma PCV to unikatowe rozwiązanie, które przydaje się w czasie awarii wodnej lub elektronicznej. Świetnie radzi sobie z izolacją instalacji elektrycznych. Służy przede wszystkim do oplatania, owijania i wiązkowania przewodów.

Taśm nie brakuje w systemach HVAC, czyli w klimatyzacjach, wentylacjach i ogrzewaniach. Są stosowane do zabezpieczania różnego rodzaju prętów i rurek. Wykorzystuje się je do produkcji wiązek kablowych dla elektroniki i motoryzacji. Co więcej, pozwalają na łatwe kodowanie kolorami rzeczy, przedmiotów i obszarów. Różnego rodzaju wytrzymałe i solidne taśmy dostępne są w ofercie sklepu internetowego Zimexscapa.com.pl.

https://www.zimexscapa.com.pl/produkty/tasmy-pcv-biale-czarne/U mnie w domu sprawdzają się taśmy od Scapa, są bardzo pomocne w różnych naprawach uszkodzeń. Dla mnie ich zakup okazał się dobrą inwestycją. :)


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

2Koła & Ski


Suchy Las / Poznań, Szkolna 56

Przejdź

Di Selentino


Poznań, Kopanina 54

Przejdź