Coś więcej niż system

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


Powstańców Wielkopolskich 12b, 61-895 Poznań

Tel: 61 853 75 32

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Męskie buty trekkingowe

Data wdrożenia: 2018-08-19

Chodzenie po górach, skałach czy lesie wymaga użytkowania odpowiedniego obuwia. Jeśli będzie ono dobrze dobrane, świetnie ochroni przed wilgocią, chłodem, zamortyzuje kroki podczas chodzenia po twardym czy nierównym terenie, nie dopuści do odparzeń, a przede wszystkim - do kontuzji. Nikt nie chce wracać z wyprawy ze skręconą kostką, warto więc zaopatrzyć się w wysokie męskie buty trekkingowe ze sklepu Trekker Sport. Oczywiście ma on też wiele propozycji dla kobiet.

Obuwie to cechuje się najwyższą jakością wykonania, co bezpośrednio przekłada się na jego doskonałe działanie. Nie ma mowy o dostępie wilgoci, nadmiernym poceniu stóp czy innych niekorzystnych zjawiskach, jakie mogłyby pojawić się w czasie wielogodzinnego noszenia i chodzenia po trudnym terenie. W dodatku obuwie to świetnie się prezentuje i jest bardzo trwałe.

https://www.trekkersport.com.pl/buty/buty-meskie/buty-trekkingowe-wysokie.htmlAsortyment sklepu Trekker Sport powinien ucieszyć każdego turystę, czy to chodzącego po górskich szlakach czy to po nizinnych. Markowe ubiór czy akcesoria, jakie można tam nabyć, są nie tylko w dobrym gatunku, ale można tam trafić na świetne promocje.


Ocena 3

Podobne firmy w pobliżu:

2Koła & Ski


Suchy Las / Poznań, Szkolna 56

Przejdź

Di Selentino


Poznań, Kopanina 54

Przejdź