Coś więcej niż system

Salon Meblowy Luksus Meble


Mickiewicza 6, 87-640 Czernikowo

Tel: 692 036 118

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Meble tapicerowane wersal

Data wdrożenia: 2018-03-16

Salon Meblowy Luksus Meble istnieje od 1997 roku. Prowadzi on nie tylko sprzedaż stacjonarną, ale również internetową, a to znaczy, że każdy mieszkaniec Polski ma dostęp do jego asortymentu. Meble, które proponuje on swoim klientom, pochodzą od najlepszych producentów, takich jak np. Marzenie, BabyBest, BELLAMY, Pinio, Dolmar, Chojmex, MEBIN. 

Oferowane przez salon meble tapicerowane firmy WERSAL, w tym łóżka, umożliwiają tworzenie niezwykłych aranżacji. Pamiętaj, że przy wyborze najlepszego rozwiązania np. do salonu, sypialni itp., może Ci pomóc obsługa, która każdego dnia czeka na Twoje pytania. Wygodny kontakt pomiędzy klientem a obsługą zapewnia chat dostępny na stronie.

Ten salon meblowy gwarantuje bezpieczną dostawę towaru do domu osoby zamawiającej. Atrakcyjne ceny sprawiają, że warto zainteresować się ofertą tego sklepu online.

https://luksusmeble.com/lozka-loze-niska-cena-materac-gratis-luksusmeble-com-czernikowo/3895-lozko-tapicerowane-madeira.htmlBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

ODEKA SIMP FF


Bydgoszcz, Toruńska 286

Przejdź

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Rozgarty, Leśna 5

Przejdź

Iluzjonista Mariusz Czajka


Toruń, Sobieskiego 43

Przejdź