Coś więcej niż system

Osterreich Institut Polska


Cybulskiego 9, 31-117 Kraków

Tel: 12 422 95 53

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Niemiecki online • https://www.krakow.oei.org.pl/

Data wdrożenia: 2023-09-26

Krakowska szkoła językowa proponuje bogatą ofertę kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przyszli kursanci mogą dopasować dni i godziny prowadzonych zajęć. W instytucie lekcje odbywają się zarówno w tygodniu (w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych), jak i w przyspieszonym trybie weekendowym. Ponadto klienci mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych lub wybrać kurs niemieckiego online. 

Na stronie krakow.oei.org.pl udostępniono szczegółowe informacje na temat wszystkich proponowanych lekcji (wraz z kursami dla maturzystów, firm oraz opiekunów osób starszych). Kursanci mogą pobrać dodatkowe materiały dydaktyczne oraz wypożyczyć książki niemieckich i austriackich autorów. Warto wspomnieć, że instytut organizuje wyjazdy do Austrii w celu doskonalenia umiejętności językowych. W krakowskiej siedzibie odbywa się także lerncoaching, podczas którego lektor wspólnie z kursantem dopasowuje indywidualne i skuteczne metody nauczania. Na stronie dostępny jest również test poziomujący online.

https://www.krakow.oei.org.pl/kursy-niemieckiego-w-krakowie/kursy-niemieckiego-on-line-krakow/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

E-CDP


Wrocław, Białych Goździków 12

Przejdź

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje


Wrocław, Horbaczewskiego 49

Przejdź

lgme.pl


Wrocław, Piastowska 31

Przejdź