Coś więcej niż system

OROME SC


Pułaskiego 17, 46-200 Kluczbork

Tel: +48 77 417 05 07

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Wciągniki linowe

Data wdrożenia: 2018-01-12

Poszukujesz sklepu, w którym zamówisz profesjonalne wciągarki i wciągniki linowe? Zależy Ci na zakupie nowoczesnego i bardzo profesjonalnego sprzętu, który będzie w stu procentach spełniał swoją funkcję w Twojej firmie, to polecamy Ci zajrzeć na stronę internetową orome.pl i zapoznać się z ich ofertą na wciągniki linowe i inne profesjonalne sprzęty, które na pewno przydadzą się w Twojej firmie. 
W sklepie Orome znajdziesz profesjonalne sprzęty od sprawdzonych producentów. U nich kupisz wciągniki i wciągarki linowe, profesjonalne uchwyty z hakami, drabiny, platformy robocze, zbiorniki przemysłowe i wiele, wiele innych produktów, które przydadzą się na pewno w magazynach i przedsiębiorstwach różnego typu. Sprawdź dokładnie ich ofertę i zamów to, co jest Ci obecnie najbardziej potrzebne w Twojej firmie. Wybierając produkty dostępne w ich ofercie, masz pewność, że stawiasz na naprawdę wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. 

https://www.orome.pl/oferta/elektryczne-wciagniki-linowe-podem/Rozwiązania dla budownictwa i przemysłu, które proponuje Orome, są bardzo nowoczesne. To przekłada się na jakość pracy z nimi - my kupowaliśmy u nich wciągniki liniowe, które znakomicie się u nas sprawdzają.


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

Apteka Urtica


Kędzierzyn-Koźle, Królowej Jadwigi 12

Przejdź

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.


Głubczyce, Raciborska 36

Przejdź

MEXTRA Sp. z o.o.


Kędzierzyn-Koźle, Szkolna 15

Przejdź