Coś więcej niż system

Lenis Sp. Z O.O


Wierzbowa 6 6, 61--85 Poznań

Tel: 61 851 13 05

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Lenis Sp. Z O.O • Salon kosmetyczny poznań

Data wdrożenia: 2017-11-24

Na piękno kobiet składa się wiele elementów i każdy z nich trzeba dopracować w najmniejszym detalu jeśli chce się wyglądać atrakcyjnie. Może to być uciążliwe, gdyż wymaga wielu działań i wysiłku, a dużo łatwiej można zadbać o siebie, gdy skorzysta się z fachowej pomocy. Znakomity salon kosmetyczny z Poznania oferuje swoim klientkom liczne zabiegi pielęgnacyjne, pośród których znajduje się na przykład profesjonalny manicure.

Na tego rodzaju zabiegi zdecydowanie warto decydować się przynajmniej raz na jakiś czas, ponieważ pozwalają one zadbać o siebie dużo skuteczniej niż w ramach domowej pielęgnacji. Nawet kiedy ma się duże zdolności i wielką praktykę, na pewno kosmetyczka wykona o wiele lepiej manicure czy pedicure, choćby dzięki temu, że ma do dyspozycji profesjonalne urządzenia i kosmetyki. Poza tym wizyta w dobrym salonie kosmetycznym jest niebywałym relaksem.

https://lenis.pl/manicure-i-pedicure/manicure/Korzystałam w Lenis z zabiegu depilacji laserowej i jestem zachwycona efektem! Muszę przyznać, że dysponują tam nowoczesnym sprzętem i dbają o to by klientki czuły się piękne i zadbane.


Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

2Koła & Ski


Suchy Las / Poznań, Szkolna 56

Przejdź

Di Selentino


Poznań, Kopanina 54

Przejdź