Coś więcej niż system

Laser Tag


Wojciechowskiego 7, 60-685 Poznań

Tel: 570 931 931

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Paintball w Poznaniu

Data wdrożenia: 2017-10-15

Macie ochotę na zabawę pełną wrażeń i emocji? Zbierzcie ekipę i ruszajcie do Poznania, gdzie na terenie Fortu Va organizowany  jest Laser Tag. Laserowy Paintball w Poznaniu to gra symulacyjna dla osób w różnym wieku. Większość osób kojarzy klasyczny paintball. Polega on na pozorowanej walce przy użyciu markera paintballowego na amunicję, którą są kulki z farbą. Podczas Laser Tag zasady gry pozostają takie same, z tą różnicą, że kulki zostały zastąpione falami podczerwieni. Dzięki temu gra pozbawiona jest ryzyka w postaci urazów ciała. Wiązka podczerwieni ma zasięg do 200 m. Podczas gdy amunicja nigdy się nie kończy.

Taka forma zabawy będzie świetną propozycją w przypadku wieczoru kawalerskiego, imprezy integracyjnej czy  urodzin. Ekipa Laser Tag  zorganizuje paintball również w miejscowości wskazanej przez klienta.

https://lasertagpoznan.pl/Organizowaliśmy w ramach wyjazdu integracyjnego aktywność paintball, współpracowaliśmy z firmą Laser Tag i wszystko było w najlepszym porządku dlatego polecam.


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

2Koła & Ski


Suchy Las / Poznań, Szkolna 56

Przejdź

Di Selentino


Poznań, Kopanina 54

Przejdź