Coś więcej niż system

GABARYTY.NET


Janasa 4, 40-855 Katowice

Tel: +48-515-515-301

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Relokacja maszyn | GABARYTY.NET

Data wdrożenia: 2018-10-23

Wiele przedsiębiorstw posiada potężne maszyny używane na przykład do budowy dróg i mostów. Niewiele mniejsze sprzęty używane są także w rolnictwie czy w leśnictwie. Największym problemem jest zawsze relokacja takich maszyn na spore odległości. Rzadko która firma budowlana posiada tak potężne samochody, aby mogły takie maszyny przewieźć, dlatego korzystają z usług wyspecjalizowanych przedsiębiorstw transportowych, które dysponują nie tylko sprzętem, ale odpowiednią kadrą, która jest w stanie takim przewozem się zająć.

Jednym z takich przedsiębiorstw jest firma z linku gabaryty.net, która oferuje nie tylko przewóz, ale także fachową pomoc w uzyskaniu stosownych pozwoleń, ustaleniu trasy przejazdu, a także wyborze sprzętu, który pozwoli na taką relokację. W skład usługi wchodzi także profesjonalny pilotaż, a także asysta innych służb, w razie, gdyby konieczne było dostosowanie infrastruktury drogowej na czas przejazdu. Zlecając takie zadanie temu przedsiębiorstwo, można mieć pewność, że transportowany sprzęt dotrze na miejsce bezpiecznie, bez problemów i po możliwie najniższych kosztach.

https://gabaryty.net/transport-maszyn-budowlanych/Dzięki tej wyżej opisanej firmie udało mi się w bardzo bezpieczny i szybki sposób przewieźć maszynę przemysłową z jednego do drugiego mojego zakładu produkcyjnego.


Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

LIMBA


Poręba, Górnośląska 11

Przejdź

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA


Stary Broniszew, Kwiatowa 63

Przejdź

Fabeton


Katowice,

Przejdź