Coś więcej niż system

Flotman


Armii Krajowej 18, 30-150 Kraków

Tel: 12 446 28 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Sent • Flotman

Data wdrożenia: 2023-04-21

Przewóz towaru i zarządzanie flotą samochodową z wykorzystaniem możliwości, jakie daje ta firma, jest szybszy, sprawniejszy i bardziej zorganizowany. Osoby, które tworzą te rozwiązania, za każdym razem za priorytet stawiają sobie komfort kierowców oraz płynność dostaw. 

Aplikacje i systemy, na które można się zdecydować, mają bardzo różne zadania. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest GPS. Jednak należy zwrócić uwagę także na inne opcje, jak na przykład SENT. Jest to innowacyjny system monitorowania przewozu towarów. Korzystanie z niego wymaga stałego dostępu do lokalizatora. Dzięki temu systemowi łańcuch dostaw staje się dużo sprawniejszy. 

Więcej na tego rodzaju tematy można przeczytać na stronie internetowej firmy, której adres to flotman.pl. W razie potrzeby również jej pracownicy służą fachowym doradztwem i wsparciem na każdym etapie współpracy, dopasowując konkretne rozwiązania. Przy regularnym korzystaniu z oferty można liczyć na obniżki cen. Każdy znajdzie coś odpowiedniego. 

https://www.flotman.pl/blog/jak-dziala-system-monitorowania-przewozu-towarow-sent/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury


Kraków, Niepodległości 5

Przejdź

Znicze Kowalczyk


Tarnów, Dojazd 14a

Przejdź

Nycz Intertrade Sp. z o.o.


Kraków, Płk. Dąbka 8C

Przejdź