Coś więcej niż system

Eventomat


Kazimierzowska 25, 02-572 Warszawa

Tel: 22 400 16 23

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Wynajem parasoli grzewczych | Eventomat

Data wdrożenia: 2019-03-26

Czasem bywa tak, że pogoda wydaje się ładna i ciepła, ale niespodziewanie może nas zaskoczyć, np. temperatura może się wyraźnie obniżyć. Co robić wówczas, kiedy goście są już sproszeni na przyjęcie w ogrodzie bądź na tarasie? Dobrym rozwiązaniem może okazać się wynajem parasoli grzewczych z wypożyczalni Eventomat, która dostarcza różnego rodzaju sprzęt i zaplecze techniczne, niezbędne do obsługi wszelkiego rodzaju eventów zarówno tych prywatnych, jak i firmowych.

Rekomendowana firma szczególnie poleca parasol grzewczy Flame. Jest to parasol o designerskim wyglądzie, który idealnie sprawdzi się na oficjalnych przyjęciach, nie tylko ogrzeje uczestników przyjęcia, znajdujących się pod parasolem, ale również rozświetli otoczenie, bo ma wmontowany panel Led, co zwłaszcza wieczorem będzie wyglądało bardzo efektownie.

https://eventomat.pl/oferta/akcesoria/wynajem-ogrzewania-parasoli-grzewczych/Jak wynajmować meble na eventy to tylko u takich firm, jak Eventomat! Obsługa pierwsza klasa -z nimi impreza z pewnością wam się uda. :)


Ocena 3

Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Kalla Pogrzeby


Warszawa, Domaniewska 17

Przejdź

Solispharm Sp. z o. o.


Warszawa, Namysłowska 21

Przejdź