Coś więcej niż system

Euro Furniture


Dalston Gardens 16, 00-000 Stanmore, London

Tel: 020 8204 0666

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Narożniki rozkładane UK

Data wdrożenia: 2017-12-15

Narożnik jest bardzo funkcjonalnym miejscem do spędzania wolnego czasu, jak i spania, ze względu na optymalne zagospodarowanie miejsca. Jeśli mają Państwo małe mieszkanie o nietypowych wymiarach, gdzie znajduje się trochę wolnego miejsca pod oknem, to wybór narożnika będzie strzałem w dziesiątkę. W miejsce, gdzie znajduje się okno, można postawić krótszą część narożnika, a dłuższą przystawić do ściany.

Narożniki rozkładane w UK proponuje firma EuroDeco, która serdecznie pragnie zaprosić do zapoznania się z ich ofertą sprzedażową. W asortymencie posiadają siedziska różnej wielkości, wykonane z dopasowanych do potrzeb materiałów, w wielu kolorach. Dzięki temu z pewnością każdy odnajdzie to, czego aktualnie potrzebuje do urządzenia mieszkania. Narożniki można zamówić przez Internet lub odwiedzając sklep w Londynie na Stanmore.

#Każdy kto mieszka od niedawna w UK wie jak ciężko jest wyposażyć mieszkanie w meble nie tracąc przy tym wszystkich oszczędności. Dlatego ucieszyłam się gdy trafiłam na stronę tego sklepu internetowego z meblami. Mają polskie ceny, choć w funtach, lub euro oczywiście.


Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

GutFashion


Finnentrop, Friedhofstr 2

Przejdź

Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited


Market Drayton, Smithfield Road 50

Przejdź