Coś więcej niż system

CommLED Solutions Sp. z o.o.


Tarnogórska 149, 44-100 Gliwice

Tel:

Oceń firmę (1 z 1 głosów)

Profesja: CommLED Solutions Sp. z o.o. • Profesjonalne oświetlenie led

Data wdrożenia: 2019-02-05

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na profesjonalne oświetlenie LED, jakie dostać można na stronie CommLED. I nic dziwnego, ponieważ rozwiązanie to przynosi wiele korzyści. Mowa tu przede wszystkim o:

  • niewysokiej temperaturze pracy – w przypadku diod LED pobierana energia elektryczna jest zamieniana w światło, nie zaś w ciepło. Dzięki temu ich posiadacze unikają nieestetycznych, ciemnych plam powstających na ścianach i sufitach,
  • ekologii – rozwiązanie to jest ekologiczne, ponieważ żarówki LED nie zawierają rtęci, ołowiu, ani innych, szkodliwych substancji. Ponadto, bardzo długi czas użytkowania powoduje, że nie trzeba ich często wymieniać.

Inną zaletą oświetlenia LED jest ogniskowanie. Diody te wytwarzają światło kierunkowe, dzięki czemu istnieje możliwość uzyskania zogniskowanego źródła światła, bez konieczności wykorzystywania specjalnych luster oraz odbłyśników. Żarówki LED odnajdą się niemalże wszędzie, a wszystko to za sprawą wysokiej odporności na uszkodzenia.

#Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

LIMBA


Poręba, Górnośląska 11

Przejdź

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA


Stary Broniszew, Kwiatowa 63

Przejdź

Fabeton


Katowice,

Przejdź