Coś więcej niż system

BLUE PLANET


Bohaterów Bielnika 21b, 64-200 Wolsztyn

Tel: +48 604403562

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Odgrzybianie klimatyzacji ozonem

Data wdrożenia: 2021-07-29

Warsztaty samochodowe zajmujące się serwisem klimatyzacji i poszukujące wytwornic ozonu znajdą odpowiednie urządzenia w sklepie internetowym ze strony eblueplanet.pl należącym do producenta. Jest to idealny sprzęt, przy którego pomocy można szybko i dokładnie wykonać odgrzybianie klimatyzacji ozonem. Na ich zakup decydują się też klienci prywatni, którzy przeprowadzają taką operację samodzielnie, ilekroć z przewodów wentylacyjnych ich aut zaczyna się wydobywać nieprzyjemny zapach, świadczący o rozwoju mikroorganizmów wewnątrz układu.

Jest to sposób bezpieczny dla środowiska i niezwykle skuteczny. Ozon dostaje się do wszelkich zakamarków, radząc sobie z grzybami, pleśniami i bakteriami. Aby się ich pozbyć, wystarczy ustawić ozonator na desce rozdzielczej i włączyć klimatyzację w obiegu zamkniętym na około 30 minut. W ofercie producenta jest niejeden ozonator samochodowy, wystarczy wybrać.

https://eblueplanet.pl/blog-ozongenerator/10_odgrzybianie-klimatyzacji-ozonem-w-pojazdach.htmlBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

2Koła & Ski


Suchy Las / Poznań, Szkolna 56

Przejdź

Di Selentino


Poznań, Kopanina 54

Przejdź