Coś więcej niż system

ASTEL

Żurawia 24a/10, 00-515 Warszawa

Tel: +48 502 626 984

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Instalacje teletechniczne Warszawa - ASTEL

Data wdrożenia: 2020-12-30

Pragnąc korzystać z doskonałej jakości usług internetowych czy telewizyjnych, trzeba mieć dobrej jakości sieć światłowodową. Tego typu instalacje teletechniczne w Warszawie buduje przedsiębiorstwo z linku astel24.pl. Jest to firma działająca w branży od wielu lat, zatrudniająca doskonałych fachowców z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami, którzy, mając do dyspozycji świetne narzędzia, są w stanie położyć instalację dowolnej długości nawet z wieloma węzłami. Gwarantuje ono doskonałą jakość połączeń, od której zależy czystość sygnału.

Jest to przedsiębiorstwo, które wykonało już mnóstwo takich sieci, współpracując z operatorami telewizji kablowej i Internetu, a także z firmami zajmującymi się przebudową dróg, budową osiedli i biurowców. Podejmuje się ona nie tylko montażu takich instalacji, ale również ich konserwacji i ewentualnych napraw. Dzięki doświadczeniu jej pracownicy są w stanie szybko zlokalizować i usunąć każdą usterkę.

https://www.astel24.pl/oferta/instalacja-sieci-swiatlowodowych/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Solispharm Sp. z o. o.

Warszawa, Namysłowska 21

Przejdź

Firma Usługowa „SASIN”

Milanówek, Chopina 24

Przejdź