Coś więcej niż system

Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix"


Mostowa 12a, 51-180 Wrocław-Szymanów

Tel: 601 70 58 63

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Parapety wewnętrzne mdf

Data wdrożenia: 2019-02-27

Remontując dom czy mieszkanie zwracamy szczególną uwagę na drobiazgi, które zazwyczaj generują duże koszty. Wybór odpowiedniego parapetu nie może być więc kwestią przypadku. Zamontowany nieprawidłowo nie uchroni naszego domu przed utratą ciepła.

Na rynku jest wiele modeli parapetów. Firmy prześcigają się między sobą, oferując klientom te same produkty za różną cenę. Inaczej prezentuje się Ceramix, który jest renomowanym producentem podokienników ceramicznych i klinkierowych, cieszącym się dużym uznaniem wśród klientów. Na uwagę zasługuje również fakt, że jest bezpośrednim dystrybutorem swoich produktów, co wpływa znacznie na cenę oferowanych towarów.  

Parapety wewnętrzne MDF są jednymi z najczęściej wybieranych produktów do wykończenia domów, mieszkań i biur. Szeroki wybór oklein sprawia, że można je dopasować do każdego pomieszczenia. Kolor laminatu może imitować drewno lub aluminium, co sprawia, że stają się również elementem dekoracyjnym pomieszczenia. Właściwości parapetów MDF pozwalają z powodzeniem zamontować je w łazience czy kuchni, gdzie zbiera się najwięcej wilgoci.

http://www.podokienniki-ceramix.pl/parapety-wewnetrzne/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

2Koła & Ski


Suchy Las / Poznań, Szkolna 56

Przejdź

MEGABLACH


Wrocław, Nyska 59-61

Przejdź

E-CDP


Wrocław, Braniborska 14

Przejdź