Coś więcej niż system

Wallmachine - Producent Fototapet


Naramowicka 47, 61-622 Poznań

Tel: 504095045

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Fototapety winylowe na flizelinie | Wallmachine - Producent Fototapet

Data wdrożenia: 2019-03-06

Dla osób chcących zakupić fototapetę do pomieszczeń trudnych, ze względu na obecność wilgoci idealnym rozwiązaniem będą fototapety winylowe na flizelinie. Są one grubsze i dzięki temu bardziej odporne na zachlapania. Specjalistyczna technologia wykonania pozwala, na stworzenie tapet odpornych na uszkodzenia i zabrudzenia. W razie wystąpienia jakichkolwiek plam, można w łatwy sposób je wyczyścić bez konieczności zakupienia specjalistycznych kosmetyków.

Firma Wallmachine.pl w swojej ofercie ma niezliczoną ilość fototapet, również tych winylowych. Klienci cenią ją za gładkość i solidność. Może idealnie zamaskować nierówności ścian, a podczas jej nakładania nie występują żadne odkształcenia. Jest przepuszczalna, dlatego na ścianach nie pojawi się pleśń. Sprawdza się nie tylko w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnia, ale także w salonach, sypialniach, przedpokojach czy biurach.

https://www.wallmachine.pl/fototapety/subpage/fototapeta-winylowa-lateksowa-flizelinowa.htmBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Przeprowadzki DML Poznań


Poznań, Rynarzewska 19

Przejdź

VARIA Sp. z o.o.


Rokietnica k/Poznania, Witkowa 3

Przejdź

Meble Potocki


Paczkowo, Sokolnicka 58

Przejdź