Coś więcej niż system

Szymon Maciak


Ozdobna 9a, 92-624 Łódź

Tel: 694398827

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Iluzjonista Warszawa dla dzieci

Data wdrożenia: 2018-09-14

Dla wielu ludzi magia jest czymś absolutnie wyjątkowym. Ta kreowana w czasie iluzjonistycznych pokazów kryje w sobie tajemnicę, której zgłębienie często okazuje się niemożliwe. Szymon Maciak ma wiele zawodowych sekretów. Między innymi dzięki nim jest w stanie zaprezentować odbiorcom wyjątkowe spektakle, których przebieg zachwyca małych, jak i dużych. Niskie ceny sprawiają z kolei, że można go wynająć na wiele okazji i nie będzie się to wiązało ze sporymi nakładami.

W czasie urodzinowych przyjęć dla najmłodszych takie widowisko może stanowić najważniejszą atrakcję wieczoru. Polecany iluzjonista dla dzieci w Warszawie cieszy się niemałym wzięciem. Podobnie jest zresztą w innych wielkich miastach w kraju. Tam siłą rzeczy najłatwiej znaleźć klientów zainteresowanych magicznymi pokazami w czasie urodzin i nie tylko. Warto zaufać artyście doświadczonemu i o wspaniałym podejściu do swojej profesji.

http://www.szymonmaciak.pl/Ten warszawski iluzjonista potrafi tak "zaczarować" dzieci, że te patrzą na niego i nie mogą oderwać wzroku od 1 minuty występu do jego końca.


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

Hurtownia-Kesi


Ksawerów, Sadowa 3

Przejdź

Butik-Kesi


Ksawerów, Sadowa 3

Przejdź

Korner Spółka z o.o.


Strzałków, Kochanowskiego 2C

Przejdź