Coś więcej niż system

SEDOM


Jacka 1A, 46--04 Biestrzynnik koło Opola

Tel: +48 77 465 11 31

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Rolety Opole - SEDOM

Data wdrożenia: 2018-09-16

Oglądając nowe domy, można zauważyć, że prawie w każdym właściciele montują rolety antywłamaniowe. Jest to szczególnie istotne, jeżeli właściciele często wyjeżdżają i pozostawiają dom bez opieki. Decydując się na takie zabezpieczenia domu przed nieproszonymi gośćmi, zyskuje się także ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Dzięki swojej budowie latem posłużą one bowiem jako osłona przed słońcem, a jesienią i zimą zatrzymają wiatr i mróz. 

Jednym z solidniejszych producentów wykonujących rolety w Opolu jest firma ze strony sedom.com.pl, która od lat działa na rynku niemieckim, a po rozbudowie w ostatnich latach także i w kraju. Można u nich zamówić kilka rodzajów rolet w zależności od stanu budynku. Wszystkie jednak są wykonane bardzo starannie i doskonale się prezentują, szczególnie we wnękach okiennych. 

Skrzynki rolet wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, a kurtyna z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, stanowiacych doskonałą izolację termiczną.

http://sedom.com.pl/categories/rolety/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

2Koła & Ski


Suchy Las / Poznań, Szkolna 56

Przejdź

MEGABLACH


Wrocław, Nyska 59-61

Przejdź

E-CDP


Wrocław, Braniborska 14

Przejdź