Coś więcej niż system

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Zielona 55, 33-300 Nowy Sącz

Tel: 733 23 23 98

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska • Tapeta na flizelinie

Data wdrożenia: 2017-09-29

Kiedy decydujesz się na remont salonu czy kuchni, zwykle zastanawiasz się nad kolorem i rodzajem materiałów. Jeśli chcesz w miarę prędko uporać się z bałaganem powinnaś pomyśleć nad tapetą. Wszak jest to najtańszy i najszybszy sposób na odnowienie ścian. Ale jaką wybrać, skoro na rynku jest ich ogrom?

Najlepszą opcją będzie tapeta na flizelinie, którą jest w stanie przykleić każdy, kto posiada odrobinę zmysłu praktycznego. Bogatą ofertę takich tapet posiada sklep internetowy stylo-dom.pl. Są one nie tylko łatwe do położenia, gdyż nie wymagają zmiękczania klejem każdego płata z rolki, ale wyrównują powierzchnię ściany z niedużymi ubytkami, tworząc idealnie gładką powierzchnię. Co więcej, tego rodzaju tapeta daje się z łatwością zmywać, więc ściana zawsze będzie wyglądać świeżo i estetycznie. Stylo-dom ma w ofercie tapety od najlepszych producentów w bardzo konkurencyjnych cenach.

http://stylo-dom.pl/43-tapety-na-flizelinieOferta tapet w tym sklepie internetowym po prostu mnie przekonuje - spory wybór różnych fasonów w dobrym guście. Jak tapeta to tylko w w Stylo-Dom!


Ocena 3

Podobne firmy w pobliżu:

BUDO-EX


Kraków, Krowoderskich Zuchów 3

Przejdź

Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury


Kraków, Niepodległości 5

Przejdź

Znicze Kowalczyk


Tarnów, Dojazd 14a

Przejdź