Coś więcej niż system

MEGABLACH


Nyska 59-61, 50-505 Wrocław

Tel: 734 476 960

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Okna obrotowe Fakro

Data wdrożenia: 2017-10-26

Strona MEGABLACH to hurtownia posiadająca wiele wysokiej klasy rozwiązań do każdego domu oraz mieszkania, jakie znajdziesz dla siebie. Warto przecież pamiętać, że elementy wykończeniowe mają ogromne znaczenie dla nas, jeśli chcemy zagwarantować sobie wygodny i komfortowy dom. Taki, w którym będziemy chcieli spędzać jak najwięcej czasu, a który będzie przy tym sam optymalizował koszty jego utrzymania. Okno i jego szczelność wpływa na sumę rachunków za ogrzewanie oraz za oświetlenie. Jeśli okno znajduje się w dobrym miejscu, możemy cieszyć się dużą ilością światłą naturalnego. Jeśli jest szczelne, nie wpuszcza do środka zimna.

Na stronie MEGABLACH znajdziesz okna obrotowe FAKRO, które są znane ze swojej jakości oraz doskonałej ceny. Możesz z nich korzystać wtedy, gdy zależy ci na swoim bezpiecznym i przyjemnym domu.

https://megablach.pl/okna-uchylno-obrotowe-c-4_45_93.htmlFakro robi naprawdę solidne okna. Wymieniłam swoje stare bo ciężko było ogrzać mieszkanie, tyle ciepła wylatywało przez nieszczelność.


Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

2Koła & Ski


Suchy Las / Poznań, Szkolna 56

Przejdź

E-CDP


Wrocław, Braniborska 14

Przejdź