Coś więcej niż system

Meble Potocki


Sokolnicka 58, 62-021 Paczkowo

Tel: 510 084 443

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Meble Potocki • Stół rozkładany drewniany

Data wdrożenia: 2017-09-26

Szykuje Ci się większa impreza, a ty nie masz przyzwoitego stołu, przy którym wygodnie posadziłabyś gości? To już nie problem, gdyż solidny stół rozkładany drewniany dostaniesz w sklepie meblepotocki.pl. Stoły produkowane przez tę firmę są nie tylko trwałe i wygodne, ale także pięknie i estetycznie wykonane.

Asortyment stołów drewnianych produkowany przez firmę Meble Potocki jest niezwykle bogaty zarówno pod względem zastosowanego drewna, jak i jego wybarwienia, kształtu blatu i nóg czy wreszcie możliwości rozłożenia. W odróżnieniu od innych producentów firma stosuje solidne drewniane prowadnice, które są trwałe i funkcjonalne.

Czy wnętrze do którego kupujemy stół jest utrzymane w stylu nowoczesnym czy klasycznym, na pewno każdy znajdzie tutaj stół, który będzie tworzył harmonijną całość z resztą mebli. Producent gwarantuje długoletnie użytkowanie każdego ze stołów, gdyż zostały one wyprodukowane z dbałością o każdy detal.

https://meblepotocki.pl/pl/c/Stoly/23Stół rozkładany to bardzo dobre rozwiązanie dla dużych rodzin. Przy każdej imprezie zapewne będzie rozkładany.


Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

Przeprowadzki DML Poznań


Poznań, Rynarzewska 19

Przejdź

VARIA Sp. z o.o.


Rokietnica k/Poznania, Witkowa 3

Przejdź

Di Selentino


Poznań, Wołczyńska 18

Przejdź