Coś więcej niż system

GO4Robot Sp. z o.o.


Winogrady 89, 61-659 Poznań

Tel: +48 668 115 750

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Półkolonie dla dzieci Poznań | http://go4robot.pl/

Data wdrożenia: 2018-01-13

Jeśli przeszukują Państwo Internet, chcąc znaleźć ciekawy pomysł na półkolonie dla dzieci z Poznania, to koniecznie zajrzyjcie na go4robot.pl, gdzie renomowana firma proponuje, że zajmie się Państwa dziećmi w ferie w godzinach od 7.00 do ok. 16.00-17.00, zapewniając im wiele ciekawych atrakcji. W programie półkolonii przewidziano, m.in. zajęcia z robotyki, zajęcia z programowania czy też pokazy chemiczne.

Pracownicy firmy mają spore doświadczenie w organizacji takich półkolonii i zawsze dokładają wszelkich starań, aby dzieciaki miały z nich niesamowitą frajdę, ale też poszerzyły swoją wiedzę.

W trosce o to, żeby zajęcia były jak najbardziej dostosowane do wieku dzieci, rekomendowana firma proponuje dwa turnusy półkolonii, pierwszy turnus trwa od 12 do 16 lutego i przeznaczony jest dla dzieci od 6 do 9 lat. Drugi turnus zaś odbywa się w terminie od 19 do 23 lutego i adresowany on jest do dzieci w wieku 10-12 lat. Spiesz się z zapisami, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

https://go4robot.pl/polkolonie-dla-dzieci-w-poznaniuTakie półkolonie dla mojego syna to chyba najlepszy wakacyjny prezent, wraca z nich bardzo zafascynowany tym czego się nauczył.


Ocena 3

Podobne firmy w pobliżu:

Przeprowadzki DML Poznań


Poznań, Rynarzewska 19

Przejdź

VARIA Sp. z o.o.


Rokietnica k/Poznania, Witkowa 3

Przejdź

Meble Potocki


Paczkowo, Sokolnicka 58

Przejdź