Coś więcej niż system

Di Selentino


Wołczyńska 18, 60-003 Poznań

Tel: +48 735 038 692

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Stylowe koszule męskie

Data wdrożenia: 2017-09-27

Elegancko ubrany mężczyzna budzi pozytywne emocje wielu kobiet. W celu zakupu takiego stroju warto zajrzeć do sklepu Di Selentino, w którym każdy pan znajdzie dla siebie coś ekskluzywnego. Jak wiadomo trend się zmienia i założenie koszuli nie wiąże się tylko z garniturem, ponieważ elegancko można również wyglądać w codziennej stylizacji. Dobrze wiemy, że nie każdy mężczyzna czuje się swobodnie w marynarce i spodniach od garnituru.

Obecnie coraz częściej kupowane są stylowe koszule męskie. Mogą być bowiem znakomitym uzupełnieniem wizerunku współczesnego dżentelmena. W ofercie tego sklepu znajdziemy odzież na każdą okazję. Producent ten oferuje nam tekstylia z krótkim i długim rękawem. Oprócz tego mamy jeszcze do wyboru modele gładkie lub z ciekawym wzorem. Przeglądając ofertę, każdy nabywca z pewnością znajdzie dla siebie odpowiednio dopasowaną koszulę.

https://sklep-diselentino.pl/pl/c/Koszule-meskie/7Ja do pracy lubię chodzić w koszulach ale nie w żadnych kratkowanych tylko bardziej stylowych.


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

Przeprowadzki DML Poznań


Poznań, Rynarzewska 19

Przejdź

VARIA Sp. z o.o.


Rokietnica k/Poznania, Witkowa 3

Przejdź

Meble Potocki


Paczkowo, Sokolnicka 58

Przejdź