Coś więcej niż system

Ceram City


Zakopiańska 56A, 30-418 Kraków

Tel: 48 12 357 20 57

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Oświetlenie łazienkowe • Ceram City

Data wdrożenia: 2018-02-18

Niektórzy ludzie nie przywiązują dużej wagi do oświetlenia w łazience, ponieważ uważają, że jeden plafon wystarczy do tak małego pomieszczenia, ale to nieprawda! To przecież w łazience wykonywanych jest wiele czynności, panie robią makijaż, depilują nogi, panowie zaś golą się itp., a podczas kąpieli, np. miło jest poleżeć w wannie przy świetle nastrojowym. Dlatego warto zdecydować się na oświetlenie łazienkowe z salonu CeramCity z Krakowa.

Jeśli potrzebujesz porady w sprawie wyboru oświetlenia, to zajrzyj na stronę rekomendowanego sklepu i dowiedz się, na jaką fachową pomoc możesz liczyć. Tam też możesz zapoznać się z kompleksową ofertą oświetlenia łazienkowego.

Jeśli chciałbyś, aby fachowcy z salonu zrobiliby Ci projekt oświetlenia w łazience, musisz tylko podać ilość punków elektrycznych w Twojej łazience i przedstawić swoje oczekiwania odnośnie oświetlenia.

http://ceramcity.pl/kategorie-produktow/oswietlenie/Oświetlenie łazienkowe oferowane przez firmę Ceram City jest naprawdę futurystyczne.


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

BUDO-EX


Kraków, Krowoderskich Zuchów 3

Przejdź

Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury


Kraków, Niepodległości 5

Przejdź

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Nowy Sącz, Zielona 55

Przejdź