Coś więcej niż system

Biuro-LAND sp. z o.o.


Wojska Polskiego 2F, 43-600 Jaworzno

Tel: +48 515 033 616

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Opus Ideal AP 100 • Biuro-Land

Data wdrożenia: 2018-02-06

Chcesz zapewnić swoim pracownikom optymalne warunki do pracy? Zainwestuj w medyczny oczyszczacz powietrza Opus Ideal AP 100. Ten wysokiej klasy sprzęt do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach o powierzchni sięgającej 100m2, jest w stanie wychwycić większość unoszących się w powietrzu drobnych pyłów, różnego rodzaju alergenów, bakterii, zarodników grzybów i pleśni. Ten i wiele innych modeli profesjonalnych oczyszczaczy powietrza znajdziesz na stronach sklepu internetowego oczyszczaczepowietrza24.pl.

Oferowany przez sklep sprzęt to urządzenia najwyższej światowej klasy, standardowo wyposażone w najnowsze modele filtrów HEPA i filtrów z węglem aktywnym. Urządzenia wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, cichą pracą i niskim poborem energii. Możesz wybierać pomiędzy oczyszczaczami jednofunkcyjnymi i wielofunkcyjnymi, z możliwością oczyszczania oraz nawilżania oczyszczonego powietrza.

https://oczyszczaczepowietrza24.pl/Oczyszczacz-Powietrza-OPUS-Ideal-AP-100.htmlTen model oczyszczacza powietrza jest bardzo wydajny i pozwala na pozbycie się z powietrza większości pyłów czy alergenów lub zarodników grzybów i pleśni. To po prostu inwestycja we własne zdrowie - ja już taki zakupiłam w tym sklepie. :)


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

AQUAWIERT


Miedzybrodzie Bialskie, Bielska 85

Przejdź

SchodyModern


Dąbrowa Górnicza, Strzemieszycka 109

Przejdź

Foto4Fun


Będzin, Jaworowa 4

Przejdź