Coś więcej niż system

Glassandmore.pl


Bruzdowa 19a, 02-994 Warszawa

Tel: 222428348

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Szklane kabiny prysznicowe - Beluglass

Data wdrożenia: 2019-07-08

Nie lubisz, kiedy podczas porannej toalety ogranicza Cię przestrzeń prysznica, a w dodatku denerwuje Cię trudne do utrzymania tworzywo, z którego zrobione są ścianki? W takim razie możesz się zdecydować na eleganckie i łatwe do czyszczenia szkło, które można zamówić w dowolnym rozmiarze. Szklane kabiny prysznicowe w bardzo atrakcyjnych cenach wykonuje przedsiębiorstwo ze strony beluglass.pl, które zaprojektuje i wykona kabinę składającą się z dowolnej ilości ścianek stałych i drzwi.

Wielu klientów zamawia nie tylko szkło hartowane przezroczyste, ale także piaskowane czy laminowane z dwóch tafli szkła hartowanego z grafiką. Wybór zależy od upodobań klienta i stylu, w jakim chce urządzić pokój kąpielowy. 

Przedsiębiorstwo z linku oferuje nie tylko projekt i wykonanie, ale także fachowy montaż, co z pewnością cenią sobie klienci, którym zależy na oszczędności czasu i pieniędzy, a także na gwarancji wykonawcy. Firma ta poleca również swoje usługi jako fachowe doradztwo i dopasowanie projektu do potrzeb, gustu i oczekiwań klienta, co daje się zauważyć w dotychczasowych realizacjach.

http://beluglass.pl/szklane-kabiny-prysznicowe/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź

Splendear.com


Warszawa, Osmańska 5

Przejdź

Kalla Pogrzeby


Warszawa, Domaniewska 17

Przejdź