Coś więcej niż system

tuzaczynasiefutbol.pl


Rolna 43c, 40-555 Katowice

Tel: 531-141-714

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Profesja: Akademia Piłkarska Champions - Trening piłki nożnej dla dzieci

Data wdrożenia: 2018-11-28

Treningi w profesjonalnej szkółce piłkarskiej to zaawansowany proces, który koordynuje kadra najlepszych profesjonalistów. Nie wierzysz? Wystarczy trochę głębiej wniknąć w temat, by odkryć, że piłka nożna to nie tylko zwyczajne bieganie po boisku. KINDER Akademia Piłkarska przestrzega nowoczesnych reguł i chętnie opowiada rodzicom o tajnikach swojej pracy.

Dobrze zorganizowany trening piłki nożnej dla dzieci sięga w przyszłość. Uwzględnia się takie rzeczy jak grupa wiekowa i stopień jej zaawansowania. Prowadzący zajęcia trenerzy nie tylko są specjalistami w swojej dyscyplinie, lecz ciągle aktywnie się szkolą i słuchają innych zawodowców. Dydaktykę i jej standardy opisano na stronie internetowej pod linkiem tuzaczynasiefutbol.pl. W innych zakładkach, rodzice mogą zapoznać się z formularzem zgłoszeniowym oraz regulaminem.

https://www.tuzaczynasiefutbol.pl/pl/6,dydaktyka.htmlMój syn bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia do tej akademii futbolu. A ja pękam z dumy, że się tak angażuje - może kiedyś będzie gwiazdą sportu? Kto wie? :)


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

AQUAWIERT


Miedzybrodzie Bialskie, Bielska 85

Przejdź

SchodyModern


Dąbrowa Górnicza, Strzemieszycka 109

Przejdź

Foto4Fun


Będzin, Jaworowa 4

Przejdź